השירותים שלנו

אתרי תדמית

זמינות 24/7, 365 ימים בשנה.

בעידן של היום, כל עסק קטן עד גדול צריך אתר אינטרנט המציג מידע אודותיו ואודות השירותים אותם מספק. אתר תדמית הינו הפנים של העסק שלכם. מעבר לכך, הוא מהווה כלי חיוני לגיוס לקוחות חדשים. כל אתר תדמית צריך להיות מותאם לאופי העסק וצריך להעביר את המסרים ואת המידע המתאים ללקוחותיו או ללקוחות הפוטנציאלים.

האתר צריך להיבנות בצורה נכונה ואפקטיבית. כזו שתגרום למי שגולש באתר שלכם להבין שאתם הבחירה הנכונה עבורו. באתר תדמית נהוג להציג מידע אודות העסק, הפרויקטים שהעסק לקח בהם חלק, הצגת לקוחות, לקוחות ממליצים, מאמרים, חברי הצוות/הנהלה, עמוד יצירת קשר ועוד אפשרויות רבות אחרות.

אנו נתאים את האתר עבור אופי העסק שלכם בצורה מקצועית, לצד ממשק נוח וקל לתפעול.

אתרי E-commerce

חנות מקוונת המותאמת לפרסונות הקנייה ומאפשרת רכישה מהירה ובטוחה.

אנו נמצאים בעולם טכנולוגי, בו ניתן לרכוש הכל באינטרנט.
עם חנות מקוונת תוכלו למכור את המוצרים או השירותים שלכם, ובכך להקל על הלקוחות שלכם באמצעות רכישה פשוטה ונוחה. כל האתרים מאובטחים באמצעות פרוטוקול SSL המצפין את הפעולות המתבצעות באתר, ובכך מתאפשרת רכישה בטוחה, ללא דאגה.

באתרי ה-E-Commerce שלנו, תוכלו להציג את המוצרים שלכם לפי קטגוריות, ניהול הזמנות ומלאי, צפייה בדוחות המכירות, ניהול קופוני הנחות והטבות ומגוון אפשרויות נוספות.

כמו כן, באתר ניתן לאפשר עגלת קניות, הרשמת לקוחות, Wishlist ועוד.

דפי נחיתה

גייס לקוחות באמצעות מסר שיווקי, חד וקולע.

באמצעות דף נחיתה, ניתן לגייס לקוחות בצורה פשוטה. בדף זה מציגים מסר ממוקד לשירות או מוצר, בצורה שיווקית וברורה לאדם שנחת בדף שלכם. לרוב, משתמשים בדף הנחיתה לקידומים במנועי חיפוש, כך שברגע שמקליקים על המודעה שלכם – מגיעים לדף עם תוכן ממוקד מטרה, עבור קהל יעד מוגדר מראש.

אנו מציעים פתרון נוח לכל כיס – תוכלו להשתמש בתבניות שלנו ובכך לקבל דף נחיתה מושלם, בעלות הוגנת. כמו כן, ניתן גם לעצב עבורכם דף נחיתה בהתאמה אישית.

דברו איתנו
close slider
יש לכם שאלה? דברו איתנו