תיק עבודות

הצגת שירותי ויתרונות החברה – שיעורים פרטיים בבית התלמיד.

השירותים אותם מספקים במרכז להוראה חכמה הם שיעורים פרטיים בבית התלמיד בשלושה מקצועות לימוד עיקריים, עליהם היה חשוב לשים דגש באתר, ובכך למנף את שירותי החברה – בצורה המאפשרת טיפוס במנועי החיפוש בצורה אורגנית.

באתר ניתן לראות הסבר אודות שירותי החברה ומקצועות הלימוד השונים. כמו כן, ישנן המלצות לקוחות המוצגות בדף הבית ומאפשרות לגולשי האתר לקבל חוות דעת אודות השירות שמספק המרכז.

אתר תדמית - אריה אקרמן ליווי עסקי

הבנת הצרכים והדרישות והתאמת האתר ללקוח בצורה מושלמת.

תחילה, ישבנו וחשבנו מהן המטרות שאנו רוצים להשיג באמצעות האתר. ביצענו אפיון מעמיק וחשבנו על כל פרט. הדבר החשוב ביותר הוא תחילה להציג את אריה עצמו, את הניסיון המקצועי שלו ובכך לאפשר לגולשים להכיר אותו, ואז את השירותים אותו הוא נותן.

באתר מוצגים השירותים אותם מספק אריה לבעלי העסקים, סרטון תדמית, גלריית תמונות, מאמרים ולקוחות ממליצים. הגולשים, שהם למעשה בעלי עסקים קיימים או עתידיים, יכולים להירשם לקבלת ניוזלטר, ולקבל לא מעט טיפים הרלוונטיים עבורם.

אתר תדמית - עורכי דין

התאמת אופי האתר לפעילות המשרד, העוסק בתחום המקרקעין.

בתהליך של בניית אתר זה, שמנו דגש רב על תחום הפעילות של המשרד, שהוא תחום המקרקעין. ישנה חשיבות רבה לאופי תצוגת הנושאים באתר הן מבחינה עיצובית והן מבחינת התוכן המוגש. לדוגמא, הצגת שירותי החברה לפי נושאים, כגון "ייעוץ רכישת דירה", "חוזים ועסקאות" וכו'.

באתר עורכי דין, ללא קשר לתחום התמחות המשרד, חשוב מאוד להעלות לאתר תכנים רלוונטיים כגון מאמרים מקצועיים, מדריכים, הסברים מקצועיים. בכך, בעצם יוצרים תוכן איכותי הרלוונטי לגולשים באתר, המשדר מקצועיות ובכך גם תורם לקידום האורגני של האתר במנועי החיפוש.

אתר מכירתי - משקפי שמש

מכירת מוצרים בצורה פשוטה ונוחה.

באתר זה, שמנו דגש על מערכת הקופונים והמבצעים המאפשרת קידום מכירות יעיל ומשיכת הלקוח לרכישה. לדוגמא, אפשרות של מבצע ברכישה של 2 זוגות מקבלים את השלישי בחינם. כמו כן, מתן הנחת קופון המקנה 10% הנחה, אותם ניתן לבחור אם לממש על כלל המוצרים, או על קבוצת מוצרים ספציפית, ואפילו מוצר בודד.

בכניסה לדף המוצר ישנה אפשרות בחירת צבע, שבבחירתה משתנה התמונה המוצגת בהתאם לצבע הנבחר. במידה והמוצר אינו במלאי, ניתן לבחור האם יוצג באתר, או האם יוצג עם תווית "אזל המלאי".

דברו איתנו
close slider
יש לכם שאלה? דברו איתנו