מותאם אישית

המערכת – פיתוח תוכן איכותי | תוכן לדיגיטל, כתיבה שיווקית וקופירייטינג

המערכת הינה חברת תוכן שמפתחת ומייצרת תוכן איכותי, לצד צוות המורכב מכותבים, תחקירנים, מידענים, עורכים, קופירייטרים ותסריטאים מעולים עם המון ניסיון וים כישרון. המערכת הוקמה ומנוהלת על ידי שלי לבן, מומחית תוכן, בעלת למעלה מעשרים שנות ניסיון בליווי חברות בתחום שיווק באמצעות תוכן. עוסקת בפיתוח אסטרטגיית מסרים, שפה מותגית וסטורטילנג, הובילה  מאות פרויקטים בתחום התקשורת השיווקית חוץ ארגונית ופנים ארגוני. שלי מומחית בפיתוח נכסים דיגיטליים, תכנון מסעות לקוח ומשפכי שיווק מבוססי תוכן ויצירת תכנים בכל הפורמטים.

  • לקוח:

    המערכת – פיתוח תוכן איכותי | תוכן לדיגיטל, כתיבה שיווקית וקופירייטינג

  • תגיות:

ד"ר לירז מרגלית, "הפסיכולוגית של האינטרנט"

חברת מדיה ווייז גאה לעמוד מאחורי העיצוב והפיתוח של האתר הרשמי של ד"ר לירז מרגלית, "הפסיכולוגית של האינטרנט", לצד רמי ברגר, שניהל את עיצוב ואסטרטגיית חווית המשתמש, הברנדינג הדיגיטלי וקופירייטינג. ללירז תפקיד יחודי בתחום מחקר התנהגות דיגיטלית, התנהגות צרכנים, ועיצוב התנהגות של משתמשים. האתר ישמש כבמה נוחה ורחבה לתוכן הרב שלירז יוצרת, וכן לשירותיה המגוונים והייחודיים. באתר שמנו דגש על עיצוב שישקף את פועלה ויחודה של לירז, לצד שימת דגש חווית משתמש ייחודית וקלה למשתמשים.

Acapella 247

Acapella 247 הוא אתר האקפלות הגדול בישראל. זהו אתר שנבנה בהתאמה אישית, העונה על צרכי קהל היעד, שהוא אנשים העוסקים במוזיקה - מפיקים, יוצרים, מלחינים וכו'. באתר ישנו איזור אישי עבור המשתמשים, באמצעותו ניתן להוריד קבצי אקפלות של שירים ממגוון ז'אנרים, ובאמצעותם ליצור מוזיקה מקורית משלהם, עבור שיר קיים.

דברו איתנו
close slider
יש לכם שאלה? דברו איתנו