תדמית

מולטי סקילס – Wise sports training method

מולטי סקילס היא  חברה לאימוני ספורט חכמים ומפתחת שיטת WSTM (wise sport training method), שיטה לפיתוח שלושה ממדי מיומנויות – תנועתיים, קוגנטיביים-מנטליים ובין-אישיים באמצעות אימוני ספורט. מולטי סקילס הוקמה בשנת 2015 על ידי חי סיני מומחה בפדגוגיית ספורט, כדי לספק מענה לסביבה הדינאמית והמשתנה ולצרכים המאפיינים את המאה ה-21. חי סיני פיתח את WSTM  לאחר עשור של עבודת שטח אינטנסיבית, במהלכה  יצר אינטגרציה בין מחקרים בינלאומיים לבין גישות ותובנות ממודלים מובילים המיושמים ברחבי העולם בתחום האימון, החינוך הגופני, חקר המוח והפסיכולוגיה. השיטה פותחה בשיתוף מקצועי עם גופים אקדמיים וארגוני ספורט.

  • לקוח:

    מולטי סקילס - Wise sports training method

  • תגיות:

Smart Education – המרכז להוראה חכמה

השירותים אותם מספקים במרכז להוראה חכמה הם שיעורים פרטיים בבית התלמיד בשלושה מקצועות לימוד עיקריים, עליהם היה חשוב לשים דגש באתר, ובכך למנף את שירותי החברה – בצורה המאפשרת טיפוס במנועי החיפוש בצורה אורגנית. באתר ניתן לראות הסבר אודות שירותי החברה ומקצועות הלימוד השונים. כמו כן, ישנן המלצות לקוחות המוצגות בדף הבית ומאפשרות לגולשי האתר לקבל חוות דעת אודות השירות שמספק המרכז.

משרד עורכי דין

התאמת אופי האתר לפעילות המשרד, העוסק בתחום המקרקעין. בתהליך של בניית אתר זה, שמנו דגש רב על תחום הפעילות של המשרד, שהוא תחום המקרקעין. ישנה חשיבות רבה לאופי תצוגת הנושאים באתר הן מבחינה עיצובית והן מבחינת התוכן המוגש. לדוגמא, הצגת שירותי החברה לפי נושאים, כגון "ייעוץ רכישת דירה", "חוזים ועסקאות" וכו'. באתר עורכי דין, ללא קשר לתחום התמחות המשרד, חשוב מאוד להעלות לאתר תכנים רלוונטיים כגון מאמרים מקצועיים, מדריכים, הסברים מקצועיים. בכך, בעצם יוצרים תוכן איכותי הרלוונטי לגולשים באתר, המשדר מקצועיות ובכך גם תורם לקידום האורגני של האתר במנועי החיפוש.

אתר תדמית – אריה אקרמן ליווי עסקי

תחילה, ישבנו וחשבנו מהן המטרות שאנו רוצים להשיג באמצעות האתר. ביצענו אפיון מעמיק וחשבנו על כל פרט. הדבר החשוב ביותר הוא תחילה להציג את אריה עצמו, את הניסיון המקצועי שלו ובכך לאפשר לגולשים להכיר אותו, ואז את השירותים אותו הוא נותן. באתר מוצגים השירותים אותם מספק אריה לבעלי העסקים, סרטון תדמית, גלריית תמונות, מאמרים ולקוחות ממליצים. הגולשים, שהם למעשה בעלי עסקים קיימים או עתידיים, יכולים להירשם לקבלת ניוזלטר, ולקבל לא מעט טיפים הרלוונטיים עבורם.

  • לקוח:

    אתר תדמית - אריה אקרמן ליווי עסקי

  • תגיות:
דברו איתנו
close slider
יש לכם שאלה? דברו איתנו